اتحاديه سراسري تعاوني هاي کشاورزي باغباني ايران اتحاديه باغباني ايران
امروز يکشنبه، 28 دي 1399    
برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع مهارت های حل مسئله و تصمیم گیری(9 مرداد ماه روز سه شنبه در محل سالن توسعه وزارت جهاد کشاورزی)

برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع مهارت های حل مسئله و تصمیم گیری(9 مرداد ماه روز سه شنبه در محل سالن توسعه وزارت جهاد کشاورزی)
در تاریخ 9 مرداد ماه روز سه شنبه در محل سالن توسعه وزارت جهاد کشاورزی، کارگاه آموزشی با موضوع مهارت های حل مسئله و تصمیم گیری به میزبانی اتحادیه سراسری تعاونی های کشاورزی باغداران ایران برگزار گردید.
Date:1397/5/13

  کارگاه آموزش مهارت های تصمیم گیری اتحادیه باغداران ایران

  برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع مهارت های حل مسئله و تصمیم گیری

در تاریخ 9 مرداد ماه روز سه شنبه در محل سالن توسعه  وزارت جهاد کشاورزی، کارگاه آموزشی با موضوع مهارت های حل مسئله و  تصمیم گیری به میزبانی اتحادیه سراسری تعاونی های کشاورزی باغداران ایران و با حضور دکتر یوهان جان بیکمنز از کشور سوئیس بعنوان مدرس با حضور مدیران ، کارشناسان معاونت باغبانی ،زراعت ، سازمان تعاون روستایی و جمعی از کارکنان اتحادیه ها و تعاونی های باغبانی استانها و شهرستانها برگزار گردید.
دراین نشست آموزشی، یکی از تکنیک های حل مسئله تحت عنوان مدل ایشیکاوا ( اسکلت ماهی) بصورت کاربردی و در شش گروه با محوریت مسائل و بحران آب در بخش کشاورزی مورد بررسی قرار گرفت. از جمله اهداف این همایش آشنایی مدیران و فعالان حوزه کشاورزی با تکنیک های حل مسائل بود که این مهم با مشارکت گروهی صورت پذیرفت.
امید است در آینده با استفاده از روش های علمی و با درنظر گرفتن شرایط و امکانات بتوانیم شاهد افزایش بهره وری و عملکردی مناسب در حوزه کشاورزی کشور با موجود باشیم.

 


Rss Services Print  -(4 Body)  Visitor Count: 1647
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image
تمامی حقوق متعلق به سایت اتحادیه سراسری تعاونی های کشاورزی باغداران ایران می باشد
powerd by ImenCMS.com