اتحاديه سراسري تعاوني هاي کشاورزي باغباني ايران اتحاديه باغباني ايران
امروز دوشنبه، 29 شهريور 1400    
جلسه مشترکی با سرکار خانم دکتر طهماسبی مدیر کل دفتر آموزش بهره برداران وزارت جهاد کشاورزی

جلسه مشترکی با سرکار خانم دکتر طهماسبی مدیر کل دفتر آموزش بهره برداران وزارت جهاد کشاورزی
Date:1400/4/2

با عنایت به هماهنگی های بعمل آمده با دفتر آموزش بهره برداران وزارت جهاد کشاورزی جلسه ای مشترکی با سرکار خانم دکتر طهماسبی مدیر کل این دفتر برگزار گردید.

باتوجه به ظرفیت ها و پتانسیل های این اتحادیه و آن دفتر ایران مقرر گردید نیازهای آموزشی باغداران کشور بصورت استانی حداکثر تا 3 مورد و عنوان دوره آکوزشی اولویت دار به تفکیک هر استان به دفتر آموزش بهره برداران اعلام و در خصوص برگزاری آموزش مهارتی با توجه به توافقات به عمل آمده اقدام لازم صورت گیرد.

در این جلسه جناب آقای مهندس یدالهی مدیر عامل اتحادیه سراسری تعاونی های کشاورزی باغبانی در خصوص آموزش هدفمند و اثر بخش تاکید نموده و مقرر گردید در این زمینه از اساتید و مربیان با تجربه و با دانش فنی لازم استفاده گردد و در ادامه جلسه سرکار خانم دکتر طهماسبی گفتند: با توجه به پهنه های کشاورزی موجود در سطح کشور و وجود اعضای هیئت علمی این دفتر استانداردهای آموزشی لازم را پیش بینی و با توجه به صلاحیت های حرفه ای ، تقویم آموزش بر اساس نیازسنجی تنظیم شده است. ضمنا با توجه به شرایط کرونا شبکه آموزش مجازی تحت عنوان (سابک) را راه اندازی کرده و باغداران عزیز می توانن آموزش غیر حضوری خود را چه به صورت استانی چه به صورت ملی از طریق این شبکه دریافت نمایند.


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 231
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image
تمامی حقوق متعلق به سایت اتحادیه سراسری تعاونی های کشاورزی باغداران ایران می باشد
powerd by ImenCMS.com